עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

העברת חולים ונפטרים

06/08/2018 16:36
חנוך
העברת חולים, שירותי אמבולנס

יש אנשים חולים שלא יכולים לטוס לחו"ל רק בגלל שקשה להם מאוד להגיע לנתב"ג בלי הסעה מתאימה. אותם חולים לא יכולים להגיע אפילו לקלפי כדי להצביע כי קשה להם בלי תמיכה רפואית. מקרה חמור ורגיש יותר הוא העברת נפטרים כאשר זהו תהליך שמחייב הבנה עמוקה, או בקיצור, אמבולנס פרטי.


מי יכול להוביל חולים ונפטרים ומה זה דורש?

כאשר יש צורך להעביר נפטר ממקום למקום יש צורך בהרבה יותר ממקצועיות או רכב מתאים. יש צורך בהבנה עמוקה, יש צורך ברגש סולידריות ויש צורך לדעת מתי להגיד את הדברים הנכונים ומה לשמור בבטן. הגישה של אותם אנשים שמבצעים את ההעברה חייבים להבין שמדובר ביגון הכי קודר שאדם יכול להרגיש והם חייבים לתמוך בבני המשפחה. גם העברת חולים או פצועים צריכה להתבצע באופן רגיש וכמובן עם תמיכה רפואית במהלך ההסעה במידת הצורך. לשם כך יש צורך במקצועיות רבה, ידע וניסיון וכמובן ציוד מתאים, ולכן אמבולנס פרטי הוא הטוב ביותר לביצוע משימות אלו.


כיצד יש להעביר נפטרים?

·        העברת נפטרים היא אחת המשימות הקשות ביותר. יש צורך לעמוד במספר קריטריונים כאשר בראש ובראשונה יש צורך לכבד את המשפחה ולהבין את הכאב שלה. העברת הנפטר יכולה להתבצע מבית החולים אל בית העלמין או מבית החולים למכון פתולוגיה במידת הצורך ולא משנה מה המוצא ומה היעד, יש לשמור על הנפטר לפי חוקי ההלכה ולשמור על הגופה היטב.

·        בנוסף לשירות העברת הנפטר יש צורך לדאוג לכל מה שקשור לאזכרה שכן המשפחה צריכה תמיכה. הפצת מועד הקבורה באופן טלפוני לפי רשימת תפוצה, הדפסת מודעות אבל ותיאום עם חברת קדישא.


לאן צריך להעביר חולים וכיצד זה מתבצע?

עוד אחד מהשירותים החשובים שמעניק אמבולנס פרטי הוא העברת חולים. אמנם זהו שירות פחות קשה וכאוב כמו העברת נפטרים אך בכל זאת יש להתייחס אליו בכובד ראש וברגישות המתאימה. יש חולים רבים שלא יכולים להגיע למגוון רחב של מקומות, החל מאירועים שונים שבני המשפחה שלהם חוגגים כמו למשל חתונות או ימי הולדת ולעתים אפילו להגיע לבית החולים או לקופת החולים כדי לקבל טיפול הם לא יכולים. במקרים אלו האמבולנס הפרטי נכנס לפעולה והוא יכול לסדר להם תמיכה לאורך כל ההסעה כולל נוכחות של רופא במידת הצורך. כך הם יכולים להגיע לכל מקום שהם רוצים בלי בעיה.

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: